Kupujesz? Pomagasz!

 

Robisz zakupy w Internecie? Możesz nam pomagać! Niezależnie gdzie jesteś, niezależnie czy korzystasz z komputera, telefonu tabletu, możesz nam pomagać! Czy to nie jest fantastyczne?

Jak to działa?

Robisz zakupy w jednym z ponad 1000 sklepów internetowych.

Płacisz za zakupy tyle, co zawsze i ani grosza więcej.

Sklep przekazuje średnio ok. 2,5% wartości Twoich zakupów na konto naszej Fundacji.

Zarejestruj się!

By pomagać naszej Fundacji, zarejestruj się w programie FaniMani.pl pod linkiem: https://fanimani.pl/zaproszenie/23190/3d17d070b79c43b2abf5f50df930f631/   ,a po rejestracji zrób zakupy przez internet w jednym ze sklepów współpracujących z FaniMani, a otrzymamy dodatkowe 5 złotych darowizny!

Masz dużo na głowie?
Jedno możesz mieć z głowy: wspieranie nas zawsze, gdy coś kupujesz! Dzięki Przypominajce – sprytnej wtyczce do przeglądarki od FaniMani.pl, już nigdy nie zapomnisz o przekazaniu darowizny podczas zakupów online. Zainstaluj, kupuj, pomagaj. To łatwe, szybkie i… całkowicie darmowe: https://fanimani.pl/aplikacje 

W namiocie na górskiej hali? Na rozgrzanej słońcem plaży? Łapiąc stopa przy autostradzie? A może jeszcze zupełnie gdzie indziej?
Gdziekolwiek jesteś, z Aplikacją Mobilną FaniMani możesz nam pomagać, robiąc zakupy online: https://apps.apple.com/app/apple-store/id1466218141?mt=8 –  łatwo i bez żadnych dodatkowych kosztów.

FANIMANI.PL I FUNDACJA PONSETIEGO

Kupujesz w Internecie? Możesz nas wesprzeć!

Ty kupujesz, my otrzymujemy darowiznę!
Ty nie dopłacasz do zakupów ani grosza, ale partnerskie sklepy, w których robisz zakupy dzielą się z nami!
Zarejestruj się w programie FaniMani.pl i wspieraj nas!