Założyciele

MONIKA

Prezes Fundacji

+48 578 604 077


Monika to żona Pawła, mama Ignasia i Stasia. Rzetelność, precyzja, umiejętność łączenia faktów i konsekwencja są jej bardzo mocnymi stronami, może dlatego od niemal 4 lat niestrudzenie przekazuje wiedzę o stopie końsko-szpotawej i metodzie Ponsetiego rodzicom, a przez rodziców – lekarzom. Na swoim koncie ma wiele „uratowanych” stóp, które tuptają wszędzie ciekawe świata. Odpowiada za merytoryczne i graficzne treści strony, grupy dla rodziców.

PAWEŁ

Wiceprezes Fundacji


Paweł jest mężem Moniki, tatą Ignasia i Stasia. Opanowanie, spokój, szukanie rozwiązań idealnie opisują Pawła. Mimo, że nie widać jego pracy na „pierwszy rzut oka” to jest ona zasadnicza. Wszelkie strony internetowe, bazy danych, e-maile działają dzięki jego pracy i zaangażowaniu. Paweł łączy nowinki informatyczne i moduły w całość tak, by wszelkie nasze fundacyjne struktury działały bez zarzutu.

STAŚ

Główny Sprawca Zamieszania


Staś jest najmłodszym synem Moniki i Pawła, bratem Ignasia. Fakt, że urodził się z wrodzoną stopą końsko-szpotawą spowodował, że jego wada stała się powodem zmian w leczeniu wielu dzieci w Polsce. To przez niego całe to zamieszanie. Stasio jest ciekawym świata chłopcem, który codziennie udowadnia, że „niemożliwe nie istnieje”. Lubi wszelką aktywność – nie usiedzi na miejscu i nic nie jest w stanie go zatrzymać.
WESPRZYJ NAS!