Przekaż darowiznę

WIEDZA-WSPARCIE-WSPÓŁPRACA

 

Fundacja im. Ignacego Ponsetiego jest organizacją społeczną zainicjowaną przez rodziców dziecka z wrodzoną stopą końsko-szpotawą, działającą na rzecz dzieci z tą wadą, ale także otaczająca opieką każdego, kto przyczynia się do rozpowszechniania wiedzy o wadzie i o metodzie Ponsetiego.

Naszym głównym celem jest propagowanie wiedzy o wrodzonej stopie końsko-szpotawej i prawidłowym jej leczeniu – metodzie Ponsetiego.
Chcemy aby wszystkie dzieci były leczone na najwyższym poziomie! Cele te realizowane są przez ułatwienie rodzicom dostępu do informacji o wadzie i leczeniu oraz zapewnienie wsparcia przez kontakt z innymi rodzicami, którzy przeszli tę samą drogę. Nasze cele realizujemy także w środowiskach medycznych, poprzez propagowanie leczenia stopy końsko-szpotawej jak najbardziej świadomie i jak najmniej inwazyjnie.
Ponseti, doctor Ponseti, Ignacio Ponseti, Ignacy Ponseti, Doktor Ignacy Ponseti, Iowa, University Iowa, metoda Ponsetiego, Ponseti method, Ponseti methode, krzywa stopa, stopa konsko-szpotawa, stopa końsko-szpotawa, stopy konsko-szpotawe, stopy końsko-szpotawe, clubfoot, clubfeet, Congenital clubfoot. Fundamental of treatment, Ponseti book,

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ?

By przekazać nam darowiznę, masz do dyspozycji wiele opcji, dostępnych poniżej, również jeśli mieszkasz poza granicami Polski.

Każda inicjatywa, każde działanie, każda najmniejsza wpłata jest dla nas ogromnym wsparciem i pomaga nam zrobić kolejne kroki!

Dziękujemy !

PRZELEW ON-LINE

Płatności elektroniczne w szybki i prosty sposób umożliwiają przekazanie nam darowizny.
Tylko jeden KLIK dzieli Cię od przekazania nam Twojego wsparcia!

PŁATNOŚĆ PAYPAL

PayPal to system umożliwiający szybsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze wysyłanie płatności online,
do którego potrzebujesz jedynie swojego adresu e-mail i hasła.

 
PRZELEW TRADYCYJNY

Wszystkie osoby, firmy i instytucje chcące nas wspomóc poprzez wpłatę pieniędzy tradycyjnym przelewem na nasze konto prosimy o dokonanie wpłaty na poniższe dane:

Fundacja im. Ignacego Ponsetiego
ul. Grodkowska 8/30
01-461 Warszawa

nr konta: 73 1090 1014 0000 0001 4304 4713 (Santander Bank Polska S.A.)
tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji im. Ignacego Ponsetiego

Poniżej zamieszczamy też częściowo wypełniony druk przelewu który można pobrać, wydrukować i uzupełnić swoimi danymi!

PROFITY Z DAROWIZNY DLA CIEBIE!

Przekazanie darowizny na rzecz naszej fundacji daje Ci konkretne profity, które mogą być dla Ciebie przydatne.

money

ULGA PODATKOWA

Twoja darowizna to nie tylko ogromna pomoc dla Fundacji, ale także możliwość skorzystania z ulgi podatkowej w rozliczeniu rocznym. Pamiętaj o tym!
avatar

PODATEK OD OSÓB FIZYCZNYCH

Osoby fizyczne, dokonując wpłat darowizny na rzecz naszej fundacji przy pomocy przelewu bankowego, mogą od swojego dochodu (przed obliczeniem podatku) odliczyć aż do 6% tegoż dochodu (art. 26, ust. 1, pkt 9 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych).
suitcase

PODATEK OD OSÓB PRAWNYCH

Osoby prawne (m.in. spółki prawa handlowego) mogą odliczyć wpłacone przelewem darowizny aż do 10% kwoty swojego dochodu (art. 18, ust. 1, pkt 1 Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych). Zatem osobno darowiznę może wpłacić np. spółka z o.o. i później osobno jej udziałowiec.
WESPRZYJ NAS!